5) Яке рівняння дістанемо, якщо обидві частини рівняння поділити на одне й те саме число?1/3х=1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарев Влад.
Допустим, делим на 1/3.
1/3х=1/4
х=1/4 : 1/3
х=1/4 * 3
х=3/4