Знайдіть два числа,якщо сума цих чисел дорівнює 10,а сума їх квадратів 148


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Елизавета.

Нехай невідомі числа х та у, тоді за умовою:

х+у=10; х=10-у

(10-у)²+у²=148

100-20у+у²+у²-148=0

2у²-20у-48=0

у²-10у-24=0

у=12 та у=-2

Перевіримо результат: 12-2=10; 12²+(-2)²=144+4=148.