обчислити похідну функції f(x)=x^3-3x^2+4x-5 в точці х=2


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Анна.

Обчислюєм похідну функції

f'(x)=(x^3-3x^2+4x-5 )'=(x^3)'-(3x^2)'+(4x)'-(5)'=3x^2-3(x^2)'+4(x)'-0=3x^2-3*2x+4*1=3x^2-6x+4

Обчислюємо значення похідної функції в точці х=2

f'(2)=3*2^2-6*2+4=12-12+4=4