(x+1)(x-5)=0 розвяжіть рівняння і пліз із поясненням


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Катя.
(x+1)(x-5)=0
x²-5x+x-5=0
x²-4x-5=0
D=16-4*1*(-5)=36

x1=(4-√36)/2=-1
x2=(4+√36)/2=5


Пояснение: D-дискриминант его формула b²-4ac, X1,2=(-b(+-)√D)/2a