Скільки кілограмів води потрібно випарувати із 100кг 10%-го розчину солі, щоб одержати розчин із

концентрацією 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Купчинская Ксюша.
1. 100*0.1=10кг солі
2. 10/0,2=50кг другого розчину
3. 100-50 = 50 кг води потрібно випарувати
Отвечает Мвк Василий.
100кг=10%
х кг=20%
100/х=10/20
х=100*(10/20)
х=50(кг) важить 20%-вий розчин солі
100-50=50(кг) води потрывбно випарувати