Ширина прямокутної ділянки на 15 м коротша від її доажини,периметр ділянки дорівнює 126 м.обчисли

сторони прямокутника.Розв'язати за допомою РІВНЯННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Ледовской Иван.
Нехай х - ширина ділянки, тоді (х+15) - її довжина.

2(х+х+15)=126
2х+15=63
2х=48
х=48/2
х=24 (см)

х+15=24+15=39 (см)

Відповідь: 24 см, 39 см, 24 см, 39 см