Сума віку трьох друзів дорівнює 32 рокам. скільки років буде їм разом через 4 роки? правильна

відповідь 44 роки! допоможіть із розв'я'занням.

Ответы на вопрос

Отвечает Отводенко Влад.
Каждому другу прибавиться 4 года, тогда общая сумма будет 
32+4*3=44
Отвечает Вьюжанин Никита.
Через 4 роки сума віку трьох друзів збільшиться на 4+4+4=12
Отже сума віку 3 друзів через 4 роки буде  32+12=44