Не розв*язуючи +12х+6=0, знайдіть значення виразу х₁²+х₂², де х₁, х₂- корені цього рівняння.

РОЗВ*ЯЗКИ ТАКОЖ ПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА.

Ответы на вопрос

Отвечает Михалев Иван.
X1+x2=12 U x1*x2=6
x1²+x2²=(x1+x2)²-2x1*x2=12²-2*6=144-12=132