Оқушы дүкеннен 20 дəптер жəне бір күнделік


Ответы на вопрос

Отвечает Глотов Никита.
Жүйемен шешіледі

[20х+у=125. 
[х+у=30. 
19х=95
х=5


х+у=30
5+у=30
у=25

Мұндағы х дегеніміз дәптердың бағасы, ал у күнделіктің бағасы.
күнделіктің бағасы 25 тг дәптер 5 тг