Морська вода віщує 5% солі за масою. Скільки прісної води треба додати до 30 кг морської, щоб

концетрація солі зменшилась на 70%?

Ответы на вопрос

Отвечает Квашнина Ангелина.
30*5/100 + х*0/100=(30+х)*1,5/100
150=45+1,5х
1,5х=105
х=70кг