y=x^4-4x^3-8x^2+3 Знайдіть найбільше і найменше значення ф-ії на проміжку [-2; 0] Очень нужно!

Ребяятааа, спасите меня от строгого завуча!

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

y'=4x^3-12x^2-16x=0

x=0 x^2-3x-4=0 x1=4 x2=-1;

отрезку принадлежит корень x=-1

y(0)=3

y(-2)=16+32-32+3=19

y(-1)=1+4-8+3=0

минимум y(-1)=0

максимум y(-2)=19