Знайдіть ненульовий корів рівняння х(в кубі)=0.008х(в кубі)


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.
 x^{3}= \frac{8}{1000}   x^{3}

-\frac{998}{1000}x^3=0
ОТВЕТ:есть только один корень 0, тоесть ненульових корней нету!