1.Розв*язати квадратне1.Розв*язати квадратне

рівняння:а)m²-7m+6=0б)x²-6x=0в)6y+y-7=0г)5t²-125=02.При яких значеннях t виконуэться рівність:t²+10t - 2t+5=20& 10 23,Знайдіть другий корінь і число (коофіцієнт) by²+by-8=0

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Сергей.
1) m²-7m+6=0
   m1+m2= 7 
   m1m2= 6
   m1= 1 , m2 =6
   x²-6x=0
   x(x-6)=0
   x=0 или x=6
   6y+y-7=0
   7y-7=0
   7y=7
    y=1
  5t²-125=0
 5t²=125
  t²=25
  t=5 или t= -5
2) t²+10t - 2t+5=20
  10        2
   t²+10t-10t-25-20=0
   t²-45=0
  t= 3 корень 5 или -3 корень 5
3) y²+by-8=0
 D= b^2-4.(-8)= b^2+32
b^2+32=0
b^2=-32 то корней нет