Є 9 порожніх великих коробок.у деякі з них поклали по 10 порожніх коробок середнього розміру,а у

деякі коробки середнього розміру по 10 порожніх маленьких коробок.разом стало 109. скільки серед них було порожніх МАЛЕНЬКИХ коробок?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Нехай коробок середнього розміру було 10x (0<х<=9) , а маленьких 10y. Тоді  маємо

9+10x+10y=109

10x+10y=100

x+y=10

з останньої рівності і обмежень на х випливає, що число маленьких було або 10 (1*10), або 20 (2*10), або 30, або 40, або 50, або 60, або 70, або 80, або 90