Після того як змішали 60-відсотковий і 30-відсотковий розчини кислоти, отримали 600г

40-відсоткового розчину. скільки грамів кожного розчину змішали?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковярова Вероника.

60%-ого раствора взяли х грамм, а 30%-ого 600-х грамм. составляем уравнение.

0,6х+0,3(600-х)=0,4*600

0,6х+180-0,3х=240

0,3х=60

х=200

значит, 60%-ого раствора взяли 200 грамм, а 30%-ого 600-200=400 грамм.