Знайдіть суму перших дев'яти членів арифметичної прогресії,якщо a1=0,8,d=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Бессонов Дмитрий.

а9=а1+8d=0.8+8·2=0,8+16=16,8

Кароче ответ 79.2 (А)