Хорда довжина якої 8√2см стягує дугу кола градусна міра якого 90°.Знайдіть довжину кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Вечеркова Полина.
1)
По теореме Пифагора 
R² + R² = (8√2)²
2R² = 64*2
R² = 64
R = √64
R = 8 см - радиус окружности
2)
C = 2πR
π = 3,14
C = 2 · 3,14 · 8 = 50,24 см - длина окружности (довжина кола)

Если 
π = 3, то
С = 2 · 3 · 8 = 48 см - довжина кола