Дано арфметична прогресія -1;1;3;5.... Чому дорівнює 107-ий член цієї прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Юрий.

D=1-(-1) =2
a107= a1 + 106d
a107= -1+106•2=211
a107=211