Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=2.7x-8 i y=1.2x+7


Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.
2.7х-8=1.2х+7
2.7х-1.2х=7+8
1.5х=15
х=10
у=1.2*10+7=19
(10;19)