2.Решите систему уравнений методом алгебраического сложения: 6х+5у=3 3х+3у=4


Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.
Друге рівняння домножаєм на -2
буде -6х-6у=-8
тоді додаємо рівняння
-у=-5
у=5
підставляємо значення ігрика у одне з рівнянь і шукаємо ікс
6х+5*5=3
6х=-22
х=-22/6
х=-11/3