Розв'язати рівняння 9у2 - 24у = -16


Ответы на вопрос

Отвечает Гелачева Марьям.
9у^2-24у+16=0
д =24*24-4*9*16 = 576-576=0
у=24/2*9=24/18
9(у-24/18)=0
у=24/18
у=4/3