Знайти 16-й член арифметичної прогресії , в якій перший член дорівнює 5, а різниця дорівнює 2


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.
A1=5,d=2
a16=a1+15d
a16=5+15*2=5+30=35