Обчислити ( не використовуючи таблиці і мікрокаркулятор) sin 105градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Шкарин Матвей.
Sin105=sin(60+45)=sin60cos45+sin45cos60=((корень3)/2)*((корень2)/2)+((корень2)/2)*(1/2)=корень6+корень2)/4