Скільки розвязків має рівняння вигляду 〖(х-а)〗^2=с^2 і як їх знайти?


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.
〖(х-а)〗²=с²
1) x-a=c   x₁=a+c
2) x-a=-c  x₂=a-c