Які з точок належать графіку прямої пропорційності y=-4x; К(4;-1);M(0,3;-1,2);N(0;-4)?


Ответы на вопрос

Отвечает Шипова София.

....................

х     4       0.3     0

....................

у    -16    -1.2     0

.....................   (це таблиця)

-4*4=-16

-4*0.3=-1.2

-4*0=0

Таким чином графіку у=-4х належить лише точка М