Сума двох чисел дорівнює 12, а їх добуток 35 складіть систему рівнянь для визначення цих чисел і

знайдіть їх.

Ответы на вопрос

Отвечает Titov Vova.
{ x + y = 12
{ xy = 35

{ x = 12 - y
{ (12 - y)*y = 35

y² - 12y + 35 = 0        D = b²-4ac = 144-140 = 4

y₁ = (-b+√D)/2a = (12+2)/2 = 7         x₁ = 12 - y₁ = 12 - 7 = 5
y₂ = (-b -√D)/2a = (12-2)/2 = 5          x₂ = 12 - y₂ = 12 - 5 = 7  

Ответ: {5; 7}, {7; 5}