Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії (Bn), якщо B3 = 0.8, і В4 = 0.16


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.
Так як B3 = 0.8, а В4 = 0.16, то q=В4/В3=0,2 (так як це геометрична прогресія).
тоді В2=В3/q=4
B1=B2/q=20
S=B1/(1-q)=20/0,8=25
Отвечает Томайлы Роман.
 


q = b4 : b3 = 0,16 : 0,8 = 0,2
b3=b1q^2 

b1=b3:q^2 = 0,8: 0,04 = 20 

S=b1:(1-q)=20:(1-0,2)=20 : 0,8 = 25