Побудуйте графік функції: х²-1 Ніяк не можу вирішити! Допоміжіть!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ульяна.
  План побудови:
1) 
f(x)=x^2 - парабола, вітки напрямлені вгору
2) Графік функції 
f(x)=x^2 опустити на 1 одиниці вниз і тоді маємо отриманий графік функції f(x)=x^2-1