Знайти номер члена арифметичної прогресії рівного 7.3,якщо а1=10,3 і d=-0.5


Ответы на вопрос

Отвечает Корнев Егор.
A1+d*(n-1)=an
10,3-0,5*(n-1)=7,3
-0,5(n-1)=-3
n-1=6
n=7