№1 Знайдіть суму сорока перших членів арифметичної прогресії (аn) , якщо: 1) а1 =19 ,а11 = -6

2)а7=6 ,а17 = 26 №2 Знайдіть суму 19 перших членів арифметичної прогресії , якщо а19 = 60, а різниця прогресії = 3,5 d

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Никита.
1
d=(a11-a1)/10=(-6-19)/10=-2,5
S40=(2*19-2,5*39)*40/2=(38-97?5)*20=-59,5*20=-1190
2
d=(a17-a7)/10=(26-6)/10=2
S40=(13+78)*20=91*20=1820
3
a1=a19-18d=60-66,5=-6,5
S19=(-13+60)*60/2=42*30=1260