Допоможіть розв`язати задачу: Для подарунків придбали 96 шоколадок, 72 апельсини і 84 банани.Яку

найбільшу кількість однакових подарунків можна з них скласти, використавши всі ці продукти?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудирка Ромас.
96=2*2*2*2*2*3
72=2*2*2*3*3
84=2*2*3*7
НСД(96; 72; 84)=2*2*3=12
Відповідь: 12 подарунків

У кожному подарунку:
96:12=8(шоколадок)
72:12=6(апельсинів)
84:12=7(бананів)