Яка з точок належить графіку функції у=х (в квадрате) - 2х А)(0;-2) Б)(1;-1) В)(-2;0) Г)(-1;-1) И

почему?

Ответы на вопрос

Отвечает Заякин Миха.
Точка Б. В варианте Б х = 1. Тогда у = 1^2 - 2*1 = 1 - 2 = -1.