Знайдіть область визначення функції y=під коренем 6x+x^2 не підкоренем + 3 поділити під коренем x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуш Нурдаулет.

y= \frac{ \sqrt{6x+ x^{2} }+3 }{ \sqrt{x-3}  }  \\  \left \{ {{6x+ x^{2}  \geq 0} \atop {x-3>0}} \right. =>\left \{ {{x(6+x)  \geq 0} \atop {x>3}} \right. \\ x(6+x) \geq 0 \\ x_1=0; x_2=-6 \\  \\  \left \{ {{x \in (- \infty;-6] \cup [0;+\infty)} \atop {x>3}} \right. => x \in (3;+\infty)