Між числами 3 і -1 вставити вісім чисел так щоб вони утворили арифметичну прогресію


Ответы на вопрос

Отвечает Митрушкина Снижана.
А₁ = -1
а₁₀ = 3 = а₁+9d = -1+9d
9d = 4
d = 4/9
a₂ = -1+(4/9) = (-9/9)+(4/9) = -5/9
a₃ = (-5/9)+(4/9) = -1/9
a₄ = (-1/9)+(4/9) = 3/9 = 1/3
a₅ = (3/9)+(4/9) = 7/9
a₆ = (7/9)+(4/9) = 11/9 = 1_2/9
a₇ = (11/9)+(4/9) = 15/9 = 5/3 = 1_2/3
a₈ = (15/9)+(4/9) = 19/9 = 2_1/9
a₉ = (19/9)+(4/9) = 23/9 = 2_5/9
a₁₀ = (23/9)+(4/9) = 27/9 = 3