Точка рухається прямолінійно за законом x(t)=3tкв - 5t + 8. Час у секундах, переміщення х у метрах.

Знайдіть швидкість руху в момент часу t=4. И объясните, пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Анастасия.
S=x(t)=3t^2-5t+8\\\\v(t)=S'(t)=x'(t)=3(t^2)'-5\cdot t'+8'=3\cdot 2t-5\cdot 1+0=6t-5\\\\t=4\; ,\; \; v(4)=6\cdot 4-5=19\\\\Otvet:\; \; V(4)=19\; .