Яке число треба додати до 207 і 33 щоб перша сума була в 4 рази більша за другу


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Дмитрий.
(x+207):(x+33)=4
x+207=4(x+33)
x+207=4x+132
4x-x=207-132
3x=75
x=25

проверка:
207+25=232
33+25=58
232:58=4