Скільки додатних членів має арифметична прогресія 40; 37; 34; ...?


Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.
An=A1+d*(n-1)
A1=40   d=-3
An=40-3n+3
An=43-3n
An>0
43-3n>0
43>3n
n<14.33
n=14