Сума n перших членів арифметичної прогресії обчислюється за формулою Sn=n(в квадраті)+3n. Знайдіть

шостий член цієї прогресії.Прошу допомогти.

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязов Ильхам.
a_6=S_6-S_5;\\S_5=5^2+3*5=40;\\S_6=6^2+3*6=54;\\a_6=54-40=14