(3,25+5/6)÷0,7 есепті шығарып беріңдерш


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнос Никита.
(3,25+5/6)÷0,7=(3 1/4+5/6):0,7= (13/4+5/6):0,7= (39/12+10/12):0,7=49/13:0,7= 49/13:7/10=49/13*10/7=70/13=5 5/13