Допомоможіть будь ласка)! яка повина бути відповідь! 5a+6-3a-4=?


Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Света.
5a+6-3a-4=4a 1)5а+6=11а 2)11а-3а=8а 3)8a-4=4a