Прямолінійний рух точки задано рівнянням s=3t²–2t+5,де t дано в секундах,s-у метрах.Знайти

швидкість руху точки в момент t=5c

Ответы на вопрос

Отвечает Чепара Ольга.
V(t) = s ' (t) = 6t - 2
v(5) = 6*5 - 2 = 30 - 2 = 28