Знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=47x-9 та y=-13x+231


Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Анна.
47x - 9 = -13x + 231
47x + 13x = 231 + 9
60x = 240
x = 4
Тепер знайдемо y , підставивши значення х в перше рівняння:
y = 47 * 4 - 9
y = 188 - 9
y = 179 
Координати точки перетину (4; 179)