Укажіть кількість коренів рівняння х (х-3)(х-4)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.
Х(х-3)(х-4)=0,
х=0,
х-3=0,
х-4=0,
х=0,
х=3,
х=4.
Ответ: х=0, х=3, х=4.