Скласти рівняння дотичної до графіка функціїy=x^3+x^2 , в точці Xo=1


Ответы на вопрос

Отвечает Савельян Алина.
Y(1)1+1=2
y`=3x²+2x
y`(1)=3+2=5
Y=2+5(x-1)=2+5x-5=5x-3