Дано арифметичну прогресію (аn). знайдіть її перший член, різницю і суму перших: семи членів, якщо

а4=61.8; а7=60.6.........................(n и цифры пишутся маленькими , кроме тех что стоят после =)

Ответы на вопрос

Отвечает Улуэр Ирэм.
D=(60,6-61,8)/3=-0,4
a4=a1-0,4(n-1)
61,8=a1-1,2
a1=63
S7=n(a1-0,4(n-1))/2
S7=7*(63-2,4)/2
S7=212,1