(2х-5)(Х+3)>=0 решить неравенство


Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Нуржан.
2x-5=0          x+3=0
x1=5/2            x2=-3
Намалювати числову пряму і позначити точки -3 і 5/2. На першому проміжку вибрати число -4. Підставимо у нерівність і отримаємо знак +. На другому проміжку знак -. На третьому проміжку знак +. Розвязком буде: від мінус нескінченності до -3 в обєднанні від 5/2 до + нескінченності.