Яке з рівнянь має рівно два корені? а)lx-2l=3 б)0x=0 в)2x-8=7 г)2(x-3)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шошина Дарина.
а)lx-2l=3
x-2=-3 U x-2=3
x=-3+2 U x=3+2
x=-1 U x=5
б)0x=0
x
∈R
в)2x-8=7
2x=8+7
2x=15
x=15:2
x=7,5
г)2(x-3)=0
x-3=0
x=3
Ответ а