Перший член арифметичної прогресії дорівнює -3, а другий дорівнює 1. знайдіть восьмий член рогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Желтов Саша.
Аn = A1 + d( n - 1 )
A1 = - 3
A2 = 1
A2 = - 3 + d
1 = - 3 + d
d = 4
A8 = - 3 + 4( 8 - 1 ) = - 3 + 4•7 = 28 - 3 = 25
Ответ 25