Добуток двох цілих чисел дорівнює 36 , а їх сума дорівнює 37 . На скільки одне х цих,чисел більша

за інше ? Авріати відповідей :А: 1Б:4В:10Г:26Д35Допоможіть будь ласка )

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.
Х·y=36
x+y=37

Решим систему
у=37-х
х·(37-х)=36
37х-х²=36
х²-37х+36=0
D= 37²-4·36= 37²-12²=(37-12)(37+12)=25·49=(5·7)²
корни (37 -35)/2=1, второй корень 36