Подати у вигляді многочлена!!! (8x+7)(3x-1)² Будь ласка допоможіть!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Божко Никита.
(8x+7)(3x-1)²=(8x+7)(9x^2-6x+1)=72x^3-48x^2+8x+63x^2+7=72x^3+15x^2+8x+7